Road2School

BSO in Den Haag

thin

Voordelen

BSO in Den Haag

BSO Den Haag 2

Een BSO in Den Haag gezocht? Maak kennis met Road2School, wij zijn een naschoolse opvang die wat extra’s biedt. Van sociaal emotionele ontwikkeling tot zelfredzaamheid, een beloningssysteem, actieve activiteiten en huiswerkbegeleiding. Bij onze buitenschoolse opvang in Den Haag staat het kind altijd centraal en leert uw kind ook omgaan en spelen met andere kinderen. Daarbij worden de emoties van de kinderen besproken en geleerd om hiermee om te gaan.

Het doel van ons team, dat bestaat uit geschoolde pedagogische medewerkers? Ervoor zorgen dat uw kind een leuke tijd bij ons heeft en met een grote glimlach op zijn of haar gezicht weer naar huis gaat. Bij ons hoeft uw kind zich zeker niet te vervelen, alles behalve zelfs. Schrijf uw kind(eren) in bij onze buitenschoolse opvang of neem contact op voor meer informatie. We vertellen tijdens een rondleiding graag meer over de mogelijkheden.

Waarom uw kind aanmelden bij buitenschoolse opvang Road2School? De voordelen van onze BSO in Den Haag op een rij:

Ieder kind is uniek en belangrijk
Elk kind krijgt de juiste aandacht en veiligheid
Kleine groepen
Geschoolde pedagogische medewerkers
Kinderen leren voorschoolse vaardigheden;
Langdurig verblijf mogelijk

Welkom bij

Sociaal emotionele ontwikkeling en zelfredzaamheid

Onze BSO groep in Den Haag heeft de naam De Uil en vindt de sociaal emotionele ontwikkeling van groot belang. Juist de ontwikkeling na schooltijd is heel belangrijk. Zo leren kinderen bij buitenschoolse opvang De Uil met elkaar omgaan, leren ze overleggen over waarmee gespeeld wordt en leren ze hoe ze samen spelen. Bovendien focussen wij ons op de zelfredzaamheid van kinderen. De kinderen maken zelf hun cracker of boterham klaar, dekken zelf de tafel en ruimen de tafel na het eten ook helemaal zelf weer af.

BSO Den Haag 3

Buitenschoolse opvang

Beloningssyteem

BSO Den Haag 2

De buitenschoolse opvang werkt met een beloningssysteem. Hoe werkt dit? Wanneer hij of zij voor het eerst bij onze BSO in Den Haag komt spelen, krijgt hij of zij een potje dat het kind helemaal zelf mag versieren. De kinderen kunnen kralen verdienen met dit zelf versierde potje. Zo kan hij of zij bijvoorbeeld een kraal verdienen wanneer hij of zij een compliment geeft of krijgt, iets goed doet of een ander helpt. Aan het eind van de week worden de kralen in het potje geteld. Zitten er genoeg kralen in? In dat geval kan het kind zelf een beloning kiezen.

Groeps/schoolreisje

Voorlezen

Spelletjes

Tekenen

Knutselen

BSO Den Haag 5

Activiteiten

Verschillende actieve activiteiten

BSO Den Haag 2

Buitenschoolse opvang Road2School wil zich meer richten op bewegen door dagelijks verschillende activiteiten aan te bieden. Bij deze activiteiten kunt u onder andere denken aan beweegspellen, natuuractiviteiten, muziek, dans, toneel/expressie en verschillende sporten. Doordat de BSO in Den Haag beschikt over een buitenplein, kunnen sporten die niet binnen gegeven worden, daar gegeven worden. Ook wordt er veel gebruik gemaakt van de Verademing. Dit is een sportplek in de omgeving van de buitenschoolse opvang.

BSO Den Haag 7

Welkom bij

Huiswerkbegeleiding

BSO Den Haag 2

Kinderen maken op de buitenschoolse opvang in Den Haag veel plezier. Echter is het ook van belang dat het schoolwerk op orde komt. Daarom leert uw kind om huiswerk te maken of te leren voor een toets. Indien het nodig is kunnen de pedagogisch medewerkers passende ondersteuning bieden. Misschien hebben de kinderen vragen over het oplossen van een rekensom, moeten ze overhoord worden of hebben ze ergens anders hulp bij nodig. De ervaren en goed opgeleide pedagogisch medewerkers van onze opvang bieden graag passende begeleiding.

Kinderdagverblijf

Kinderdagverblijf en kinderopvang in Den Haag

BSO Den Haag 2

Road2School is naast een buitenschoolse opvang ook een kinderopvang voor baby’s en een kinderdagverblijf voor kinderen tussen de 2-5 jaar. We hebben twee groepen: groep De Rups voor baby’s en dreumes en groep De Vlinder voor peuters en kleuters. Bij Road2School is ieder kind welkom, we geven de kinderen de aandacht die ze verdienen en nodig hebben. De peuters en kleuters ontwikkelen zich spelenderwijs.

Groeps/schoolreisje

Voorlezen

Spelletjes

Tekenen

Knutselen

Road2School

Tarieven

Voor onze BSO in Den Haag hebben we een vast uurtarief vastgesteld van €7,80. Dit is inclusief eten en drinken. Voor het laatste uur van 18.00 tot 19.00 uur geldt een hoger uurtarief: €8,80. De exacte kosten worden per maand berekend. Daarbij wordt rekening gehouden met de toeslagen die u kunt krijgen als ouders, bijvoorbeeld de kinderopvangtoeslag of PGB/ZIN. Meer informatie over de tarieven vindt op de website.

Enthousiast geworden over deze BSO in Den Haag?

Bent u enthousiast geworden over onze BSO in Den Haag? Meld uw kind of meerdere kinderen dan aan bij de opvang. Na de inschrijving nemen we zo snel mogelijk contact met u op voor een uitgebreide rondleiding door de buitenschoolse opvang. Vanzelfsprekend heeft u tijdens dit kennismakingsgesprek en de rondleiding alle ruimte voor het stellen van eventuele vragen over onze buitenschoolse opvang.

Heeft u in de tussentijd een vraag, bijvoorbeeld over de tarieven van onze kinderopvang? Twijfel dan niet om contact op te nemen. Maak hiervoor gebruik van het contactformulier, bel naar of stuur een e-mail naar info@road2school.nl We vertellen u graag meer over de mogelijkheden.

Galerij

Bekijk onze foto’s

Informatie

Dagprogramma

Road2school BSO is een naschoolse opvang met wat extra’s. Bij Road2School staat het kind centraal en hoeft zich na schooltijd zeker niet te vervelen. De meeste kinderen worden op hun school opgehaald en naar de groep gebracht. Een aantal kinderen worden door een taxi gebracht. Wanneer de meeste kinderen binnen zijn, start het programma.

Maandag
 • 15.20 Aankomst
 • 15.30 Snack
 • 16.00 Vrij spelen
 • 16.30 groeps activiteit
 • 17.00 Buiten spelen ( als het weer het toelaat )
 • 18.00 Naar huis
Dinsdag
 • 15:20 Aankomst
 • 15:30 Snack
 • 16:00 Vrij spelen
 • 16:30 Knutselen
 • 17:00 Buitenspelen
 • 18:00 Naar huis
Woensdag
 • 12:50 Aankomst
 • 13:00 Lunch
 • 13:30 Vrij spelen
 • 14:00 Groeps-activiteit
 • 14:30 Buiten spelen
 • 15:45 Snack
 • 16:15 Vrij spelen
 • 16:45 Knutselen
 • 17:15 Vrij spelen
 • 18:00 Naar huis
Donderdag
 • 15:20 Aankomst
 • 15:30 Snack
 • 16:00 Vrij spelen
 • 16:30 Groeps activiteit
 • 17:00 Buiten spelen
 • 18:00 Naar huis
Vrijdag
 • 12:50 Aankomst
 • 13:00 Lunch
 • 13:30 Vrij spelen
 • 14:00 Buiten spelen
 • 14:30 Vrij spelen
 • 15:20 Aankomst 2
 • 15:30 Snack
 • 16:00 Vrij spelen
 • 16:30 Buiten spelen
 • 17:15 Flimpje Kijken
 • 18:00 Naar huis

Dagprogramma

Informatie

BSO Den Haag 14

Huiswerkbegeleiding

BSO Den Haag 2

Uw kind krijgt de gelegenheid om het huiswerk te maken of te leren. Daarnaast zullen de pedagogisch medewerkers uw kind helpen bij het huiswerk (mochten er vragen zijn, of overhoord moeten worden).

BSO Den Haag 2

Schoolvakanties 2022

Voorjaarsvakantie 26 februari t/m 6 maart 2022

Meivakantie 23 april t/m 8 mei 2022 

Zomervakantie 9 juli t/m 21 augustus 2022


Maandag 18 April 2e 2022 Paasdag 

Woensdag 27 april 2022 Koningsdag 

Donderdag 26 Mei 2022 Hemelvaart

Maandag 6 juni 2022 2e Pinksterdag

Inschrijven

Voor vragen bel gerust!


Vacatures